info@cerastyle.com

BANYO DÜŞÜN

Bir banyo düşün; toprağın benzersiz hayallerle şekil bulduğu, her yeni ürünün taptaze bir inançla oluştuğu… Bir banyo düşün; içinde 1993’ten bu yana verilen emeğin; iddiayla, özveriyle, uzmanlıkla harman olduğu!

Dünyanın en iyileri arasında yerini alırken gönüllerdeki tahtın kocaman bir aileyle kurulduğu…

Bir banyo düşün; bu topraklarda doğup 60 ülkeye uzanan, ilk adım atılırken zihinde doğan tüm hayallerin gerçek olduğu…

Son teknolojiyle donatılan tüm tesislerin dünyanın saygı duruşuna sahne olduğu!

1000 çalışanın 1000 emekle var gücüyle üç kıtada tek bir sesi duyurduğu! Doğduğu topraklara gurur veren bir banyo düşün her bir detayı ile kalite standartlarının en zirvesinde duran!

Estetik, yenilik, işlevsellik… Bir banyo düşün, klasik ya da modern! Üstelik trendleri belirleyen, sayısız tercih sebebiyle, konu ödül olduğunda tartışmasız her ipi göğüsleyen…

AR-GE departmanıyla her yeniliği anons eden, geleceği bugünden inşa eden! Çevreye dost enerjisiyle canlıya, doğaya, dünyaya gönül veren!

Bir banyo düşün, bugünden tasarruf edip yarınları büyüten!

Bir banyo düşün, taşıdığı CeraStyle imzasıyla bakış açını değiştiren…


ÜRETİM


Bir banyo düşün, çeyrek yüzyılda kazandığı ivme, sahip olduğu üretim kapasitesi, talep gördüğü dünya pazarı, sarsılmaz kalitesi ile rol model ilan edilen! Lavabolar, klozetler, pisuarlar, armatürler… Bir banyo düşün; kusursuz bir kalitesi, geniş ürün yelpazesi, hayranlık uyandıran estetik dokunuşları ile evinin vazgeçilmezi olan.

1993 yılından bu yana istihdam yaratan fabrikasında bugün 2,5 milyonu aşkın sayıda üretim gücü olan CeraStyle imzasını taşıyan bir banyo düşün; sürekli gelişen teknolojilerle ürün gamını anbean geliştiren! Mutluluğu paylaştığı kadar güçlenen, büyüyen ve yeni yatırımlarıyla daha çok insanı mutlu etmek için var gücüyle çalışmaya devam eden! Kendini sürekli yenileyen uzman kadrosunun emekleriyle 3 kıta, 60 ülkeye aynı anda hizmet veren Cerastyle imzasını taşıyan bir banyo düşün! Sektöre öncülük ederken yaşamınızın merkezindeki yerini her geçen gün pekiştiren!


ARGE


Bir banyo düşün; ergonomi, güvenlik standartları, işçilik, uzmanlık, çevreye duyarlılık, işlevsellik… iyi olana dair her şeyi etraflıca düşünen, mükemmele erişmek ve dünyanın kolay erişimini mümkün kılmak için AR-GE merkezinde durmaksızın çalışan dinamik bir araştırma ekibi olan!

Performansı artırmak ve uzun ömürlülüğü sağlamak için tüm ürünlerini sayısız teste tabi tutan, işlevsel tasarımlar sunmak ve teknik yeterlilikleri tanımlamak için son teknoloji araçları kullanan… Bir banyo düşün, sürdürülebilir doğal kaynakların sonsuza dek aynı coşkuyla yaşaması için daha iyi yarınlar inşa etmeyi tek amacı edinen! Suyun değerini bilen, bildiği her şeyi öğretme gayreti güden bir banyo düşün!

Çevre dostu tasarım anlayışı ile üretimde minimum su kullanan, ürünlerinin de minimum harcaması için AR-GE merkezinde titizlikle çalışan… Bir banyo düşün, dünyanın en büyük AR-GE merkezlerinden birinde geniş bir vizyon, genç ve dinamik bir ekip, tükenmez bir özveriyle sahip olan…

ÖDÜLLER